• Намалена цена
  • Ново
Вентилаторот за ладење Станица за Полнење Контролори двојна Gamepad Ладилникот и Полнење се залагаме за PS4 Про Playstation 4 про Конзола USB 3 Хаб
zoom_in

Вентилаторот за ладење Станица за Полнење Контролори двојна Gamepad Ладилникот и Полнење се залагаме за PS4 Про Playstation 4 про Конзола USB 3 Хаб

DEN 578.00 608.64

Износот
check Това е достапна


Answer : ___________________________ Note : led Светло Бар Налепница, ќе испрати по случаен избор!!
Функција : Специјален дизајн за SONY Playstation 4 Про Playstation 4 Про конзола Стојат + Ладење Вентилатор + Станица за Полнење + USB ХАБ Простор за Заштеда на енергија Вертикална Стојат : Простор за заштеда на енергија која им овозможува на PS4 Про конзола да се користи безбедно во вертикална положба. Dual Ладење Фанови : да се Чува на вашиот Playstation 4 Про кул со вертикална ладење застане. USB ХАБ : 2 ЦЕНТАР и 1 USB порти со моќен излез за пренесување на податоци и полнење, погодно за повеќе објекти. Двоен Станица за Полнење : станица за Полнење со 2 држачи за пристаништа да ја полните два Dualshock 4 контролори истовремено. Пакет се вклучени : 1x Бела Вертикална се залагаме за ps4 про 2x LED Светло Бар Налепница

Компатибилен Марка/Модел:
SONY
Број На Модел На:
YXPJ00606WH
SONY Модел:
PlayStation4
боја:
Бела

Слична стока во категоријата..