• Намалена цена
  • Ново
Топла продажба За Хонда ФИТ ЏЕЗ 2014 2015 година автомобил обликување на телото Браник Вратата агол заштита трим рамка работ одбор ABS Хром 4pcs
zoom_in

Топла продажба За Хонда ФИТ ЏЕЗ 2014 2015 година автомобил обликување на телото Браник Вратата агол заштита трим рамка работ одбор ABS Хром 4pcs

DEN 1090.00 1224.96

Износот
check Това е достапна


1) . Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни.Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест.
2 ) . Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации се точни, како што се името, адреса ,телефонски број,ZIPcode,и др.Ние ќе ги испратите вашите производи на време и да имаме следење на број автоматски.Ние ќе ви испратиме Следење на број по е-пошта.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добивате нашиот е-маил. Ние, исто така, нудат во комбинација превозот попуст.
3 ) .Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот.
Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање : alipay, виза, запад унија, банкарски трансфер , и др.
Било какви други прашања, ве молиме погледнете на овој линк , Можеби тоа може да ви помогне.
1) . Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена за проблеми со квалитетот (клиентот треба да им понуди на дигитални фото на продавачот за каква било поплака за нас да направат истрага.) или погрешно стоки, но секако ние ќе ги провери сè внимателно и потврди тоа е во добра состојба, Ако нема прашања, ние ќе ви ги даде на наплата наскоро откако ќе добиете предмети.
2) . Ако објектот не е дефектен, објектот ќе биде испратена назад на купувачот. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и такси Превозот.
1) . Вашето мислење е многу важна за нас. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди. Ние ќе го прават истото за вас.
2). Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем . Ви благодариме!
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од , можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.
Барање :
· 1) . Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.
· 2) . Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
· 3). Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
П : Кога ќе се организираме на испорака?
A : Нормално, ние ќе брод цел во 1-2 работни дена (48 часа) еднаш плаќањето е завршено, Ако ви треба било поволни или брза испорака, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Ние ќе ви одговори Што е можно поскоро.
П : Не правиш промет на големо или пад на превозот?
A : Да, се разбира.

Тип На Објект:
Стил Украси
Модел Година:
2014-2016
Објектот Висина:
1cm
Специјални Функции:
заштита,декорација,безбедност
Материјал Тип:
abs хром
Објектот Ширина:
1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.23kg
Име На Модел:
APTHF5780
Бренд Име:
DEE
Објектот Должина:
1cm

Слична стока во категоријата..