• Намалена цена
  • Ново
10pcs Топла Јапонија Нерѓосувачки Челик Професионални Остри Фризерски Ножеви за Коса Shavers Коса за Сечење Shavers Сечење Чистење
zoom_in

10pcs Топла Јапонија Нерѓосувачки Челик Професионални Остри Фризерски Ножеви за Коса Shavers Коса за Сечење Shavers Сечење Чистење

DEN 191.00 235.20

Износот
check Това е достапна

10 парчиња / set 2017 Топла Јапонија Нерѓосувачки Челик Професионални Остри Фризерски Ножеви за Коса Shavers Коса за Сечење Shavers Сечење Чистење Ножеви Салон Алатки Карактеристики : Состојба : 100% сосема нов Доаѓаат со 10 компјутери. Од Нерѓосувачки Нож жилет надолу : 6 см, Изработени од челик и заштита на животната средина пластични Професионални Права Жилети Идеален за фризери и косата салони ве Молиме да го користите со грижа, со оглед на ножеви се исклучително

Тип На Објект:
Стил Додаток
Број На Модел На:
Фризерски сечилото
Големина:
6cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
веѓа нож:
Фризерски сечилото

Слична стока во категоријата..