• Намалена цена
  • Ново
Целосна бакар украси еден од Тибетската кралот дома накит чист бакар занаети статуата на Буда
zoom_in

Целосна бакар украси еден од Тибетската кралот дома накит чист бакар занаети статуата на Буда

DEN 27936.00 46560.00

Износот
check Това е достапна


Забелешка : Овој производ, бидејќи времето за производство е релативно долга, производството време трае 30 дена за да се заврши, ви благодариме
25*27*53.5 CM

ШОПИНГ СОВЕТИ
ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА
Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 12-48 часа на плаќање за верификација,
освен викенд и празник. Увозни давачки,даноци и давачки кои се на купувачот одговорност.
Сепак,ние ќе го пријават во ниска вредност како "подарок" за да ви помогне да
за да се избегне даноците и да се направи царинење.
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,
достапен начин на превозот услуга.
Answer : ___________________________ Note : Бразил, вети времето за испорака е 90 дена, предмети да стигнат до својата земја Царината, ве молиме обидете се да го контактирате и итна нив, можеби ќе можете да го добиете тоа порано.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Било причина,ако не сте задоволни со вашиот начин на купувачите,
предмети може да биде вратена за замена или враќање во 7 дена откако ќе ја добиете вашата стока.
Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 1-5 работни дена кога ќе добиеме
вратени предмети во нивната оригинална состојба.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот,ние ќе ви понуди право врати адреса.
ПОВРАТНИ информации
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услугата,вашиот коментар
многу е важно за нашите бизнис успех.
Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со пет ѕвезди.
Ако имате било незадоволство со оваа набавка,само е-мејл со нас во секое време.
Нашата услуга по продажбата на членовите ќе ви одговори во рок од 24 часа
и работат надвор добро решение со вас заедно.
Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате,
и ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите.

Тема:
Будизмот
Материјал:
Бакар
Регионален Функција:
Кина

Слична стока во категоријата..