• Ново
Оригиналниот дизајн Нордиските модерна уметност елени смола скулптура декорација Мајка и дете читање елени Занает Смола занает подарок
zoom_in

Оригиналниот дизајн Нордиските модерна уметност елени смола скулптура декорација Мајка и дете читање елени Занает Смола занает подарок

DEN 3024.00

Износот
check Това е достапна


големина : 27cm(H)*15.5 cm(W)*11cm(L)

Материјал:
Смола
Регионален Функција:
Европа
Тема:
Животните

Слична стока во категоријата..