• Ново
JBC NASE-2B 230v Нанометри поправка станица за C105 лемење станица
zoom_in

JBC NASE-2B 230v Нанометри поправка станица за C105 лемење станица

DEN 82704.00

Износот
check Това е достапна


JBC NANE-2 B 230v Нанометри поправка станица за C105 лемење станица
C
Пакување & Испорака
Испорака : 7-15 ден Плаќање : Банката, Westerun Union, Paypal Испорака : A.By Курир : 4-7 Работни дена од страна на специјална понуда B.By Воздух : 7 Работни дена во именува аеродромот
C.By Море : 20-25 Работни дена во именуваните порт
Нашите Услуги
Предноста на handif MRO интегрирани набавки услуга
1.Заштеда на време
Набавка процес е користење на електронска трговија, ефективна заштеда на набавката време и набавка на персоналот.
2. Кратко време на испорака
голем број од листата, за да се избегнат некои од производствените претпријатија поради недостаток, не може да се користи за да се направи оштетената опрема.
3. прогноза набавки
Купувачите преку MRO набавки интеграција и handif веб-сајт систем за синхронизација на приклучните, подобро разбирање на потребниот производ испорака циклус, за да се воспостави оптималната купување план.
4. одеднаш купување
Клиентите одржување, одржување, работење и слични производи, бидејќи тоа е некој потрошен, па често во употреба на штета што резултира во некои непланирани набавка, во ова време, handif MRO е едноставен процес и во однос anastomosis со широк спектар на производи, подобрување на претпријатието за обработка на несреќа, несреќа на ризик.
5. обезбедување на квалитет
Handif интегрирани MRO купување на директна соработка со многу бренд Компанија за производство Информации
Handif - на врвот на светот индустриски MRO набавки добавувачи
Шенжен handif Technology Co., Ltd. е лидер во интегрирани набавки снабдувач во светот е топ Индустриски MRO, за индустриски и комерцијални клиенти обезбеди еден-стоп производ-услуга, преку интеграција на синџирот на снабдување да им помогне на клиентите да се намали скриени трошоци на многу категории на мала количина на набавка, да се подобри ефикасноста на работењето, за да се постигне набавки активности повеќе транспарентни и може да се следат.
Handif главни производи, вклучувајќи
Опрема за заварување & лемење совет , машинска опрема & потрошен, алатка за & потрошен ,инструментација опрема & труд прибор ,канцелариски материјали & осветлување, материјали за предавање & складирање, безбедност на производот , експлозија & јаглен безбедност , електрични & електронски , механички & течност моќ на трансмисија , вентили и фитинзи , сврзувачки елементи & продажба , индустриски преглед , лабораториски анализи машина, лабораториска опрема & инструменти , тестирање & лабараториски потрошен материјал , во странство купување на околу 20 производ линија , 320 категории ,2800 подкатегории, 8682subclasses,повеќе од 1 милион на производот.

Бренд Име:
HANDF
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
NASE-2B
Место на Потекло:
Шпанија
Број На Модел На:
NASE-2B
Тежина:
5KG
Употреба:
ЗАВАРУВАЊЕ
сертификација:
CE
Напон:
230v
Јазик:
Англиски
боја:
Црна
Температурата Опсег:
90~450

Слична стока во категоријата..