• Ново
2.0 инчен LCD BacPac Надворешни Monitor Display Гледачот Не-Екран на допир Со Задниот Поклопец Заштитни Случај за Gopro Херој 4 3+
zoom_in

2.0 инчен LCD BacPac Надворешни Monitor Display Гледачот Не-Екран на допир Со Задниот Поклопец Заштитни Случај за Gopro Херој 4 3+

DEN 1583.52

Износот
check Това е достапна

Оваа LCD екранот е работа за Gopro 3+/4. Гледате зона (W x H) : 31.68 x 39.6 мм,Компактни, лесни, фина изработка, лесно да се инсталира. Оваа LCD bacpac надворешен дисплеј гледачот монитор не-touch екран е специјално дизајниран за Go Pro HD Херој 4 3+ камери,Најдобра замена за вашиот оштетената, испукана, означени или валкани екран,Кога ќе го инсталирате на екранот на камерата па,притискање на LCD екранот е копче на страната може да ви помогне да го направите видео или изберете камерата е функции,и внесете ја камерата е функции,микро USB порт може да се користи за пренос на податоци од вашиот камера,тоа не може да се користи за камера полнење на батеријата. Содржина : 1 x LCD Екран за Go Pro 4/3+(камера не е вклучен!) Пратката ќе доаѓа заедно со водоотпорен домување случај задна врата која ние екстра испратам до тебе да работат заедно со вашиот водоотпорен домување случај.

Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,EKEN,NIKON,Sjcam,Garmin,GoPro
Тип:
LCD
Бренд Име:
ARMORKING
Број На Модел На:
GP123
Материјал:
ABS
Пакет:
Пакет 1

Слична стока во категоријата..