• Намалена цена
  • Ново
Vamson за YI 4K Домување Страна Планината Заштита Рамка Случај за Xiaomi YI 4K Акција Камера 2 Со Планината База и Завртка VP645
zoom_in

Vamson за YI 4K Домување Страна Планината Заштита Рамка Случај за Xiaomi YI 4K Акција Камера 2 Со Планината База и Завртка VP645

DEN 81.00 89.76

Износот
check Това е достапна


Vamson за YI 4 K Домување Страна Планината Заштита Рамка Случај за Xiaomi YI 4 K Акција Камера 2 Со Планината База и Завртка VP645
Опис :
Специјално Дизајнирани за Xiaomi YI 4 K Спортски Акција Камера 2
Страна пристаништа да им даде на вашиот лесен пристап до сите порти и копчиња, лесен за употреба.
Долг навој и планината адаптер се вклучени за да се вклопи во вашата потреба
Направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР, светло-тежина и здрав.
Материјал : pc
Компатибилен со : Xiaomi yi 4 K Спорт Камера
Пакет се Вклучени : 1 x Рамка
1 x Завртка
1 x Планината База
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Бренд Име:
Vamson
Број На Модел На:
VP645
Тип:
Случај
Материјал:
Пластични
Компатибилен Акција Камера Бренд:
XIAOMI YI 4K

Слична стока во категоријата..