• Намалена цена
  • Ново
SnowHu Заштитна Рамка Случај Покрие Браник + Леќа Капа За Gopro Херој 6 5 Домување Go Pro Sport Акција Камера Додатоци LD03
zoom_in

SnowHu Заштитна Рамка Случај Покрие Браник + Леќа Капа За Gopro Херој 6 5 Домување Go Pro Sport Акција Камера Додатоци LD03

DEN 239.00 314.40

Износот
check Това е достапна


Карактеристики :
1.високо квалитетни пластични,тоа ќе го заштити вашиот камера од намалувањето,удирање или здроби со автомобил.
2. и лесни,повеќе лесно да се преземе,неговата непроменета да уживате во вашиот спорт.
3. 100% сосема нов и висок квалитет.
4. Направени од високо квалитетни материјали,издржливи.
5. Силна структура, Заштита на вашата камера ефикасно.
6. Лесен за инсталација и лесен за употреба.
Карактеристики : Материјал : Пластика
Боја : Црна
Големина : 85*46*80mm
Нето тежина : 55g
За :
за Gopro Херој 6 5
Пакет листата :
Стандард Заштитна Рамка *1
Основни Тока планината *1
Авион завртка *1
Купувачот пријател Забелешка :
1. овој производ не содржи начин на камерата, далечински управувач и друга опрема.
2. купувачи цел проблеми (доколку стоката во транзит, исчезнати делови, оштетени) ве молиме да не се донесе спорови и една лоша критика, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.
3. Сите наши производ брендови се "Snow Hu" (не оригиналниот Gopro брендови), но тие се многу погодни за Go Pro, SJCAM, EKEN, XIAOYI и други спортски камери.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Бренд Име:
SnowHu
Број На Модел На:
LD03
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Тип:
Случај
Материјал:
ABS
Пакет:
Пакет 1

Слична стока во категоријата..