• Намалена цена
  • Ново
SnowHu за Gopro Додатоци во Собата за да одат про херој 5/4/3/3+ комплет ЕВА случај Три начин selfie се држиме за Eken h8r за xiaomi yi 4K GS46
zoom_in

SnowHu за Gopro Додатоци во Собата за да одат про херој 5/4/3/3+ комплет ЕВА случај Три начин selfie се држиме за Eken h8r за xiaomi yi 4K GS46

DEN 1634.00 2095.68

Износот
check Това е достапна

Snow Hu за Gopro Додатоци во Собата за да одат про херој 5/4/3/3+ комплет ЕВА случај Три начин selfie се држиме за Eken h8r за xiaomi yi 4 K GS46
Карактеристики :
Три-начин на виткање monopod :
Овој ултра-повеќенаменски планината може да се користи на три главни начини : како камера зафат, продолжување, рака или tripod.
Виткање рака, го прави лесно да се фати selfies без планината се појавува во неговиот шут. Дршката двојки како лесни камера контрола, и продавници отстранлив tripod дека може да се користи на сопствената или во комбинација со рачка.
Includeds : Продолжување Рака Камера Контрола Tripod Палецот Завртка
Карактеристики :
Може да се користи на три главни начини : како камера зафат, продолжување, рака или tripod да се Конфигурираат за широк спектар на значења, од снимање на POV снимки и selfies, да се следат-cam, статични tripod снимки и повеќе
3 Виткање рака, го прави лесно да се фати selfies без планината се појавува во шут Користите раката и контрола како рачни бум за извонредно POV или следат-cam снимката се Справи може да биде одделен од раката и да се користи како лесни камера контрола Мали, отстранлив tripod погодно продавници внатре рачка
Tripod може да се користи на сопствената или во комбинација со рачка Водоотпорен конструкција за употреба во и надвор од водата, Мерки 20 (50.8 cm) кога целосно продолжен, колабира да 7.5 (19cm)
3-во-Едно дизајн : може да се користи како камера зафат, продолжување, рака или tripod за ултра флексибилност и голем број на снимки.
Се справи со двојки како потпора : дршката може да биде одделен од раката и да се користи како лесни камера зафат.
Tripod чуваат внатре рачка : Внатре се справи со е мала tripod што може да се отстрани и се користат на сопствена или во комбинација со рачка
Водоотпорен : дизајнирани за употреба во и надвор од вода
Она што се вклучени : Продолжување на арм, контрола, tripod, палец завртка
Голема торба :
*Quakeproof, wearproof, пропадна отпор и вентилација материјал.
*Заштитете го вашиот камера и додатоци додека се лесно да се носат.
Црна вреќа
*Волнени ткаенини.
*Водоотпорен површината.
*Преносни и да се обезбеди додаток-заштита.
Headband
*Цврст и сигурен со внатрешноста пластика-гума вена за wearproof дизајн
*Прилагодлива стегање дека може да се вклопат сите треба.
*Погоден за скијање, падобран, ред и други X-спорт.
Градите бенд
*Прилагодлива стегање дека може да се вклопат сите треба.
*Пластични бенд и одговара за вода поврзани со активностите.
*Погоден за нурне, падобран, сурфање и други X-спорт.
Тежина : 1200g
За :
За Gopro 5 5 S 4 S 4 3+ 3 2 1
За SJCAM SJ4000 SJ5000 SJ6000 SJ7000 M10 M20 SJ6
За xiaomi yi xiaomi 4 K
За EKEN H8 H8 R H9 H9 R W9
Компатибилен со сите видови на камерата движење на заштита кутија камера
Пакет листата :
1* Еластичен Главата Појас
1* J-Кука Тока Планината
1* Комбинација на велосипед стои
1* Б тип на Вредноста Еластична Градите Тело Рака
1* Floaty Варијабилна со 3 M Лепило
1* Кеси
1* зглоб бенд
1* шлем рака
12* Анти-магла interts
1* Tripod
1* Големи Shockproof За Носење
1* Лебди Рака Зафат
2* Рамни Лепило Планината со 3 M налепница
2* Криви Лепило Месеци со 3 M налепница
2* Рамни Планината
2* Криви Планината
1* Три-начин на виткање monopod
1* заградата автомобил
2* Tripod Планината Глава Стои Адаптер
Купувачот пријател Забелешка :
1.

Бренд Име:
SnowHu
Број На Модел На:
GS46
Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,GoPro,Sjcam,Garmin,EKEN,SONY,NIKON
Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Материјал:
ABS
Пакет:
Пакет 1
Компатибилен Акција Камера Бренд:
за xiaomi yi
за gopro:
Gopro 5 5s 4S 4 3+ 3 2 1
за sjcam:
SJ4000 SJ5000 SJ6000 SJ7000
за xiaomi yi:
XIAOMI YI XIAOMI 4K
за Eken:
H8 H8R H9 H9R W9

Слична стока во категоријата..