• Намалена цена
  • Ново
Висок квалитет!Нови Смола Трофеи Високо-Одделение Кристал Првенство Награда Трофеј Модел Креативни Метал Круна Трофеј,Бесплатен превозот!
zoom_in

Висок квалитет!Нови Смола Трофеи Високо-Одделение Кристал Првенство Награда Трофеј Модел Креативни Метал Круна Трофеј,Бесплатен превозот!

DEN 3784.00 3983.52

Износот
check Това е достапна


ДОБРЕДОЈДЕ
100% Бенд Новиот Тип : трофеи Материјал : Смола Забелешка : на трофејот е занаети, може да има некои мали недостатоци (ако не ми пречи, ве молиме да не купувам).
друга земја различни даночни политика.може да биде и ќе наплати данок за плаќање.pls консултации со персоналот на локалните обичаи, пред да ги купите.Ако постои царински давачки ќе биде на товар на купувачот
ПРЕВОЗОТ : испораката ќе биде направена што е можно поскоро по вашата исплата. Тоа е од Ali Express Стандард Превозот, општо земено, тоа ќе биде доставен во рок од 10-35 дена. Се надеваме дека ќе пристигне на време, но во секој случај ова е меѓународен испорака во пост систем. Превозот време во голема мера ќе зависи и од испорака компанија и вашиот ги локалните обичаи и локалните ефикасност. Ако сакате други начини за испорака, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме најдобро да ги задоволат вашите потреби. НАШИТЕ ЗБОРОВИ : Драги Пријатели, ние сме одговорни за објектот штета пред приемот. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 5 работни дена и да ги преземат слики од оштетени предмети, ние ќе го направи наплата за тоа. Ако не сте задоволни со вашиот puchase откако ќе се добие со цел, исто така, ве молиме контактирајте со нас во рок од 5 работни дена. Во оваа состојба, ве молиме да ги преземат за превозот обвиненија на испорака и испраќање назад. Драги Пријатели, постои долга далечина меѓу нас, и ако испраќањето назад, време и плаќање губење, па ние сме многу seriesly и внимателно обезбедување на висок квалитет на производите. постои, исто така, во случај некои од вас не се среќни со предмети, воопшто не грижете се, контактирајте со нас, ние ќе ги добие на најдобриот начин да се реши тоа. Среќен шопинг ^_^

Тип:
трофејот во купот
Материјал:
PU
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
T0121
Материјал:

Слична стока во категоријата..