• Намалена цена
  • Ново
За 2017 Elantra Спојлер АБС Материјал Автомобил на Задното Крило Буквар во Боја, Заден Спојлер За Hyundai Elantra Спојлер година
zoom_in

За 2017 Elantra Спојлер АБС Материјал Автомобил на Задното Крило Буквар во Боја, Заден Спојлер За Hyundai Elantra Спојлер година

DEN 1382.00 1536.00

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Спојлери
Hyundai Модел:
Elantra
Поставување на Возило:
Автомобил Багажникот
Осветленост Дел Број:
NO
Другиот Дел Број:
NO
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Модел Година:
2016-2017
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
1.5kg
Објектот Ширина:
15inch
Материјал Тип:
ABS Пластика
Специјални Функции:
Најубаво украсени
Објектот Должина:
100inch
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
NO
Име На Модел:
Elantra Спојлер
Поставување на Возило:
купи назад да се направи боја

Слична стока во категоријата..