• Намалена цена
  • Ново
2007 година до 2013 година задна Задна маска висок квалитет АБС материјал за toyota camry спојлер буквар бела црна растенијата Спреј во боја боја
zoom_in

2007 година до 2013 година задна Задна маска висок квалитет АБС материјал за toyota camry спојлер буквар бела црна растенијата Спреј во боја боја

DEN 3802.00 4752.00

Износот
check Това е достапна

(Како што знаеме, автомобил верзии ќе има некоја разлика во различни земји. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение) Опис на: 1 : Item Fitment:ЗА Toyota camry camery 2 : Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) 3:Состојба : 100% Сосема нов 4:Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика, а Не евтини еден!! 5:Iclude : збир на 1pcs 6 : Добар квалитет и се извезува во целиот свет.Направен во една ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет 6 : Лесно installtion 7 : Подготвени за буквар, може да биде обоен во било која боја сакате. (Ако сте треба ни да се наслика,ве Молиме контактирајте со нас во секое време да обезбеди боја цена и боја за вас) Напомена : Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот
Фабриката професионални спреј бои

боја:
Бела, Црна
Тип На Објект:
Спојлери
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Camry-Година:
2009,2013,2008,2011,2007,2010,2012
Објектот Тежина:
5kg
Материјал Тип:
ABS
Тојота Модел:
Camry
Објектот Должина:
130cm
Модел Година:
2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Поставување на Возило:
автомобил опашка спојлер
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
5cm
Име На Модел:
toyota camry Camery
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Украси спојлери
Осветленост Дел Број:
camry003
Другиот Дел Број:
3M
Земја/Регион на Производство:
Guangdong Кина
Производителот Дел Број:
CLT-camry002
Тип:
Спојлери
Пакет:
картон торба

Слична стока во категоријата..