• Намалена цена
  • Ново
Креативни Транспарентен Леќата Лименки Кујна Леќата Тенџере Лименки Зачин Решетката 2 Капак Condiment Шишиња Пипер Shakers Кутија Сад
zoom_in

Креативни Транспарентен Леќата Лименки Кујна Леќата Тенџере Лименки Зачин Решетката 2 Капак Condiment Шишиња Пипер Shakers Кутија Сад

DEN 72.00 89.28

Износот
check Това е достапна


Јасно Леќата Тенџере Лименки Зачин Рек Двојно Капак Condiment Шишиња Пипер Shakers Кутија Кујна Алатка
Карактеристики :
1. Лесен за складирање на различни зачини, зрна, добар запечатување;
2. Транспарентна кутија тело, погодно да се погледне за;
3. Страни на кутијата маска може да се користи, едната страна има филтрирање простор, и леќата е лесно да се истури; страна отворање на е поголем, и леќата е погодно да се истури во condiment;
4. Здравје и заштита на животната средина, се изедначи површината, лесно да се чисти;
Спецификации :
Име : Јасно Леќата Тенџере
Материјал : ABS
Боја : жолта, розова ,зелена
Големина на : 11.7*8.5*3.8 cm/4.61*3.35*1.5"
Тежина : 50g
Пакување : ЈП пакување
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
1 X Јасно Леќата Тенџере

боја:
Зелена, Жолта, Розова
Тип:
билка & зачин алатки
Бренд Име:
VKTECH
Број На Модел На:
леќата кутија
Билка & Зачин Алатки Тип:
Спајс & Пипер Shakers
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
боја:
жолта, розова ,зелена
Материјал:
ABS
Тежина:
50g
Пакување:
ЈП пакување
Големина:
11.7*8.5*3.8cm/4.61*3.35*1.5

Слична стока во категоријата..