• Намалена цена
  • Ново
FL + FR + R накладките за ЈАМАХА 1300 XVS Полноќ ѕвезда XVS1300 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2007-2014
zoom_in

FL + FR + R накладките за ЈАМАХА 1300 XVS Полноќ ѕвезда XVS1300 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2007-2014

DEN 950.00 1056.00

Износот
check Това е достапна


Година:
2006-2008
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Бренд Име:
FATPAPA
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
за ЈАМАХА 700 YFM Raptor YFM700
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.3kg

Слична стока во категоријата..