• Намалена цена
  • Ново
50mmX3m светат во темница лента трае 4 часа Прозрачна филм за безбедност
zoom_in

50mmX3m светат во темница лента трае 4 часа Прозрачна филм за безбедност

DEN 316.00 464.16

Износот
check Това е достапна


Име : Photoluminescent Филм
Материјал : МИЛЕНИЧИЊА
Боја : Зелена /Црна (ве молиме, напишете бојата што сакате, кога ја поднесете вашата нарачка)
Големина : 50mm X3m
Горниот слој : МИЛЕНИЧИЊА
Поддршка : Ослободување На Лагер
Лепило Состојки : Постојан притисок осетлив лепило
Luminescence : 4 часа
Животниот век : Внатрешна 15 години; отворено 5 години
Карактеристики : Почетна светлината со висок светлосен; долго време afterglow; одлични атмосферски перформанси; лесно напад во компјутер.
Употреба : Безбедност водечки; градски сообраќај; знакот на оган за итни случаи, итн.
Совети : цената содржи многу. (50mm X3m)
1.Roadstar имаат добра репутација amond кина, која poesses странски trad искуство повеќе од 10 години.
2.Нашата компанија специјализирана за производство на мисловните безбедноста на производот, поседување strick следење на квалитетот на системот.
3.Имаме сеопфатна продажба и aftersales услуга. ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
За Превозот :
1. Сите предмети се испраќаат само по редоследот е одобрен од страна на Aliexpress, кога е примено вашето плаќање, ние треба
1-2 текстот дена да се процесира вашата нарачка.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашето целосно име и презиме, адреса, поштенски код е точен.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се
купувачот одговорност. Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот од царинските давачки.
4.Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време.
5. Ако сакате да се избере препорачана превозот начин на испорака на вашиот предмет, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се постигне тоа.
6. Ние нудиме повеќе превозот опции,нормален воздух mail,брзо воздух mail,изразат испорака на услуги за вашата потреба.
За Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука, сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ESCRO.
Контакт со нас на : (Оставете порака или испратете ни E-mail)
1.Ние ќе им се понуди професионална поддршка на производот : Product Истрага, По продажба на Услуги,
Превозот решение и така натаму. Ако имаш прашање или проблем, ве молам, само нас контакт.
2.Грижа на клиентите е наш врвен приоритет, ако не сте задоволни со нашите производи по купувањето од нас,
ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации во прв план.
ние сме секогаш подготвени да им понудиме на нашите најдобра услуга за вас, па ве молиме контактирајте со нас дека ние може да им помогне на
можете да ги реши сите проблеми во соодветен начин.

Број На Модел На:
РС-230AP
Објектот:
Photoluminescent Филм
боја:
Зелена /Црна
Број На Модел На:
РС-230AP
Големина:
50mmX3m
Поддршка:
Ослободување на лагер
Соодветна температура:
18℃ ~ 28℃
Горниот Слој:
домашно милениче
luminescence:
4 часа
Карактеристики:
Плотер сечење, силна adhesi
Употреба:
Безбедност водечки; градскиот сообраќај

Слична стока во категоријата..