• Намалена цена
  • Ново
2018 нови Лето големи гребенот плажа сонцето капи за жените УВ заштита на жените капи шапка стил мода лејди Цвеќиња сонцето шапка
zoom_in

2018 нови Лето големи гребенот плажа сонцето капи за жените УВ заштита на жените капи шапка стил мода лејди Цвеќиња сонцето шапка

DEN 384.00 638.88

Износот
check Това е достапна


плаќање
1) Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, и преведување од страна на банките. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме обратете се на http : //help.aliexpress.com/payment_faq.html.
2) ве Молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на својата цел ако е можно. Ние едноставно ќе брод на стоките за вас според адресата што го напиша во Ali Express, ако сакате да го промените, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел.
Слободни
1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7 дена откако вашата уплата е целосно потврдена.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки (особено кина, воздухот mailpost) се должи на разликата во царината ослободување периоди во различни земји, што може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан.
исечете
Сите димензии се мери со рака, може да има 2-3 cm отстапување.
бои
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е лоша боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Порака
1) Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда повратни информации доколку ви се допаѓа нашата објекти и услуги. Јас ќе обезбеди конкурентна цена и подобра услуга за сите на патот.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за Ali Express. Ние имаме разбирање за незадоволство може да ги имате ако цел тргне наопаку, како што мислат дека сите проблеми ќе бидат решени по активна соработка и добра комуникација!
2) Сите e-mail пораки ќе се одговори во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро

Големина:
55-59cm
Тип На Објект:
Сонцето Капи
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
капи за жени
Пол:
Жените
Бренд Име:
jiangxihuitian
Материјал:
Полиестер,Памук,Rayon
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
боја:
6Color
Сезоната:
Пролет Лето
Големина:
55-59cm
Сонцето Капи:
жените сонцето шапка

Слична стока во категоријата..