• Намалена цена
  • Ново
BEIAIDI 6PCS Водоотпорен 4LED Сончевата Светлина Градина Тревник Пејзаж Соларна LED Круг Закопан Под земја Светлина Двор Пат Светилка
zoom_in

BEIAIDI 6PCS Водоотпорен 4LED Сончевата Светлина Градина Тревник Пејзаж Соларна LED Круг Закопан Под земја Светлина Двор Пат Светилка

DEN 3623.00 4830.72

Износот
check Това е достапна


BEIAIDI 6 PCS Водоотпорен 4 LED Сончевата Светлина Градина Тревник Пејзаж Соларна LED Круг Закопан Под земја Светлина Двор Пат Светилка
Соларен Панел : 2.5 V 90 MA monocrystalline Батерија : 1.2 V 600 MA Ni-МЗ батерија ( Не се заменливи ) Боја : бела, зелена, сина , жолта=портокал, црвено Осветлување Тип : Strobe ИЛИ Постојана светлина ( ве Молиме оставете порака за тоа каков тип ќе треба,на стандардниот тип е Постојана Тип.) Материјал : PC пластични Работната средина : -25 °C-75 °C Компресија на ветер : 10 тони Водоотпорен Рејтинг : IP68 Извор : Висока осветленост 4 LEDS Производ големина : Dia65*40 MM Заштита класа : IP68 Тежина : 150g
6 PCS Соларен ДОВЕДЕ Земјата Погребан Светлина

Извор На Енергија:
Сончевиот
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Мисија
Извор На Светлина:
Флуоресцентни
Број На Модел На:
DMD-YXSL-4leds
База Тип:
Оптоварување
Бренд Име:
BEIAIDI
Гаранција:
2 година
Употреба:
празник
Заштита Ниво:
IP68
Карактеристики:
Отворено Земјата Градина Пат Погребан Светилка
сертификација:
RoHS,CE
Тело Материјал:
Пластични
Напон:
6V
Е dimmable:
No
Соларни Ќелии Тип:
Ni-CD
Објектот:
Соларни Подземни Кат Погребан Светлина
боја:
Црвена,Сина,Зелена,Жолта Бела
On / Off Прекинувач:
сензор за светло
Извор На Светлина:
4led
Големина:
Dia65*40MM
Примена:
Отворено Платформа Пејзаж Градина Ограда Пат Stairsway

Слична стока во категоријата..