• Намалена цена
  • Ново
Макс PV текст 150v IT6415ND lcd дисплеј полнење банка соларен контролер со MT50 и eWIFI-BOX-01 60A 60amp 48v/12v/24v/36v
zoom_in

Макс PV текст 150v IT6415ND lcd дисплеј полнење банка соларен контролер со MT50 и eWIFI-BOX-01 60A 60amp 48v/12v/24v/36v

DEN 20782.00 23350.56

Износот
check Това е достапна


Макс PV текст 150v IT6415 ND lcd дисплеј полнење банка соларен контролер со MT50 и e WIFI-BOX-01 60 A 60amp 48v/12v/24v/36v
Плаќање : 1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, T/T,
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Испорака :
1. Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Одмор).
2. Времето за испорака е прибл. 7 до 15 работни дена (исклучени сабота & недела, Јавни Празници) за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации .
3. EMS изразат испорака обично трае 3-7 работни дена во зависност од земјата доставени до. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или друг проблем, кои се во надлежност на превозот услуга.
4. Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
5. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добие тоа во текот над 4 недели , ние ќе се реши овој проблем во многу кратко време.
6. Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Wholesales Alibaba адреса ве молиме да ја потврдува вашата адреса за Alibaba пред да конкурираат. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
Повратни информации :
1. Ние зависи од нашите Alibaba углед и задоволство на клиентите за да се успее. Затоа, вашиот
2. повратни информации е од исклучително значење за нас.
3. Ако сте љубители на мојот предмети ве молам оставете ме добар фидбек. Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб. Јас ќе го стори истото за вас.
4. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Враќање :
1. Ние обезбеди гаранција 2 години . Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
2. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
3. Но, превозот цената и осигурување не се враќа.
4. Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.
5. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.
Контакт :
1. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа .
2. Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер
3. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро .

Примена:
Напон, Контролер,Полнач Контролер,Соларни Работна Станица,Осветлување Контролер,Сончев Систем Контролер
Број На Модел На:
IT6415ND
Бренд Име:
EPSOLAR
Максимална Струја:
60A
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..