• Намалена цена
  • Ново
ESVEVA 2017 Жените Чизми Стадото Над Коленото Чизми Круг Пети Жените Чизми Дами Партија Западен Водат Ткаенина Чизми Голема Големина 34-43
zoom_in

ESVEVA 2017 Жените Чизми Стадото Над Коленото Чизми Круг Пети Жените Чизми Дами Партија Западен Водат Ткаенина Чизми Голема Големина 34-43

DEN 1432.00 2807.52

Износот
check Това е достапна


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
answer : ___________________________ note :
1.Според нозете lengh да го изберете вашиот големина избраната опција која е НИ големина .
2.Ние ги испратите CN големина врз основа на НАС големина можете да изберете.
3. Ако не знаат која големина е подобро за вас,pls контактирајте со нас.
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење .Многу благодарам!
Генерално, ние прифаќаме методи за плаќање : со кредитна картичка или нашиот заштита дава само на плаќање начини прифати со Aliexpress платформа.
1.Ние ќе го испрати на предмети во рамките на 2-5 дена ( работни дена , не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.
2.На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Ail Mail за помалку од 2 kg стока во 15-25 работни дена .Ако ви треба објектот итно,ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас .
3. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време,ве молиме контактирајте со нас без двоумење .ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи.
4. И цена $9 на пакетот,Во некои индивидуални случаи, купувачите може да треба да платите некои увозни даноци или царински давачки.
Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-страница
1. ако не го добиете вашиот објект, контактирајте со нас на прво место !(ПРЕКУ Порака /E-Mail/ Трговија менаџер)
1) тоа можеби и се на пат кон вас , ќе ви помогне да ги пратите на информации .ве молиме почекајте трпеливо .
2) тоа можеби изгуби, бидејќи на царината, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
2. ако добивате на вашиот предмет, Во рок од 24 часа , ве молиме проверете го тоа внимателно. но, нешто не е во ред со вашиот предмет ,обратете се кај нас на прво место !(ПРЕКУ Порака /Трговија менаџер)
1) тоа можеби и не е квалитет на проблемот (Не се Вклопуваат / Погрешен Испорака.)
2) тоа можеби квалитет проблем ( Боја Разлика / Оштетен )
Го следат проблемот со објектот,ние се обидуваме се потрудиме да бидат задоволни со тебе.(ја /Реконструкција/ Попуст). Ако имате било какви барања ,можете да контактирате со нас .
Answer : ___________________________ NOTE : Мажите направени дефекти не се гарантирани ,таква штета по користење ,оштетувања од вода и така натаму.
Позитивни повратни информации (5 Ѕвезди ) е многу важна за нас !
ве молиме размислете два пати пред да замине неутрален(3 ѕвезди) негативни ( 2 ѕвезди/ 1 ѕвезди) повратни информации и не се отвори спорот за нас . ако имате било каков проблем,контактирајте со нас на прво место! ние ќе ја преземе одговорноста да го реши.

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Вратило Материјал:
водат ткаенина
Број На Модел На:
58-udfusio
Сезоната:
Зима
Горниот Материјал:
водат ткаенина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
Ткаенини
Обвивка Материјал:
Платно
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
ESVEVA
Пета Висина:
9.5 cm
ДОН Големина на :
34-43

Слична стока во категоријата..