• Намалена цена
  • Ново
2017 Нови Smart Wristband Отчукувањата На Срцето Крвен Притисок Монитор Bluetooth Бенд Pedometer Спортски Хривнија Здравје Фитнес Тракер Види
zoom_in

2017 Нови Smart Wristband Отчукувањата На Срцето Крвен Притисок Монитор Bluetooth Бенд Pedometer Спортски Хривнија Здравје Фитнес Тракер Види

DEN 1572.00 2246.40

Износот
check Това е достапна


Пакет Детали :
Smart бенд* 1
Прирачник * 1
Оригиналната кутија * 1
Држачи За Кабел * 1

водоотпорен одделение:
Професионални Водоотпорен
Функција:
Одговорите На Повик,Далечинска Контрола,Dial Повик,Аларм,Притисни Порака,Passometer,Порака За Потсетување,Спиење Tracker,Активност Tracker,Отчукувањата На Срцето Tracker,На Крвниот Притисок,Повик За Потсетување,Фитнес Тракер,Крв, Кислород
Модел:
YHXS-CD01
Јазик:
Француски,Италијански,Руски,Шпански,Англиски,Германски
Бренд Име:
YHXS
Стил:
Спорт
Екран На Допир:
Yes
Случај Материјал:
Гума
Бендот Кој Се Одвојува:
Yes
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
бендот материјал :
Силика
Екран Тип:
LED
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Екран Стил:
Правоаголникот/Плоштад-форма
Отчукувањата На Срцето Tracker:
Поддршка
OS:
за android & ios паметен телефон
Батеријата:
85mAh Li-Поли батеријата
Rasied рака да се донесе екранот:
Поддршка
Моторни:
Vibrating columnar мотор
Анализа Неделни Податоци:
Обезбеди здрава совети
Далечински Contral камера:
Се Тресат Фотографија
Функција:
Расположение Tracker, отчукувањата на Срцето следење
Екранот:
0.95 инчен

Слична стока во категоријата..