• Намалена цена
  • Ново
EXRIZU Bluetooth Smart Бенд Крвен Притисок и Срцевите го Оценувате Следи Екран во Боја Wristband Фитнес Хривнија Спиење Tracker Pedometer
zoom_in

EXRIZU Bluetooth Smart Бенд Крвен Притисок и Срцевите го Оценувате Следи Екран во Боја Wristband Фитнес Хривнија Спиење Tracker Pedometer

DEN 643.00 959.04

Износот
check Това е достапна


Ц1+ Smart Wristband
со EXRIZU
EXRIZU Bluetooth Smart Бенд Крвен Притисок и Срцевите го Оценувате Следи Екран во Боја Wristband Фитнес Хривнија Спиење Tracker Pedometer
Главни Карактеристики : отчукувањата на Срцето Следење на Крвниот Притисок Монитор Крв, Кислород Следи 0.96 инчен Шарени Големиот Екран, Притиснете на Пораки Прикажување Здравствени Параметри
- Овој Паметен Хривнија може да се diaplay Време, Чекори, Растојание и Калории јасно. Знаете вашиот спортски податоци токму сега! Snyc Спортски Податоци
- Кога спарен bluetooth, можете да ги синхронизирате вашите податоци за да Andriod Телефон (оперативен СИСТЕМ мора да биде 4.3 или над и Bluetooth мора да биде V4.0) и ios телефонот (iphone мора да се 7.0 или над и Bluetooth мора да биде V4.0). Тоа ви дава реално време проценка на вашата вежба во текот на денот. Спиење Следење
- Точно да се следи вкупно ефективно спиење време и предлози секоја ноќ (вклучувајќи светлина спиење и длабок сон) Повик / SMS Потсетник
- Кога ќе има повици и СМС, smart хривнија ќе вибрираат за да ве потсети. за Andriod Телефон (оперативен СИСТЕМ мора да биде 4.3 или над и Bluetooth мора да биде V4.0);за ios телефонот (iphone мора да се 7.0 или над и Bluetooth мора да биде V4.0) Далечински Фаќање
- Може да се земе слики на целото семејство без друга помош, само го користите "remote фати" функција. за Andriod Телефон (оперативен СИСТЕМ мора да биде 4.3 или над и Bluetooth мора да биде V4.0) и за ios телефон (ios мора да биде 6.1 или над и Bluetooth мора да биде V4.0) Вграден-на Полнење преку USB
- Таа има единствен стандард USB порта во земјата. Па тоа е на располагање за charing со компјутер и батеријата банката, без никакви други charing компоненти. Sedentary Потсетник
- Да земе одмор за да одбегнете замор! Нашата smart белегзија има sedentary потсетник функција да се задржи се вклопуваат во Потрага Телефон
- Кога ќе може да't најдете вашиот телефон, нашата smart хривнија ќе биде корисно! Толку долго како што го користите "бара телефон"функција. за Andriod Телефон (оперативен СИСТЕМ мора да биде 4.3 или над и Bluetooth мора да биде V4.0) и за ios телефон (ios мора да биде 6.1 или над и Bluetooth мора да биде V4.0) Нечујно Режим На Вибрации
Вграден - во молчи вибрации режим, тивок ве потсети алармот, кои нежно не почне да вибрира да ве потсетам на вашата посакувана време без нарушување на вашиот партнер. Удобно Прилагодливи Wristband и мала Тежина
- На wristband е прилагодлив, може да се прилагоди за да одговара на вашиот зглоб.
- Тоа е само 25g! Значи, кога ќе се носат тоа, можете дури и да победи't чувствуваат тоа! Може да се работи и вежба вообичаено. Стандардно Време и Военото Време, на Империал Систем и Метрички Систем
- Стандард Време и Военото Време, на Империал Систем и Метрички Систем може да одговараат на различни луѓе.

Екран Тип:
Боја LCD
Функција:
Passometer,Аларм,Активност Tracker,Недела,Спиење Tracker,Фитнес Тракер,Порака За Потсетување,Крв, Кислород,Push Пораки,Далечинска Контрола,Повик За Потсетување,На Крвниот Притисок,Компас,Отчукувањата На Срцето Tracker
Бендот Кој Се Одвојува:
Yes
Екран Стил:
Правоаголникот/Плоштад-форма
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Екран На Допир:
Yes
Модел:
C1S
водоотпорен одделение:
животот водоотпорен
бендот материјал :
Силика
Случај Материјал:
Пластични
Јазик:
Англиски
Бренд Име:
EXRIZU
Стил:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
a:
крвен притисок монитор
b:
Отчукувањата На Срцето Следење
c:
Крв, Кислород Метар
d:
0.96 инчен Шарени Екранот
чип:
NRF52832 Микропроцесори
Три-axis Сензор:
3D Забрзан ROHMS
Батеријата:
Литиум Полимер Батерија 85mAh
Водоотпорен:
IP67 Живот Водоотпорен
СТАН:
Da одговара
Јазик:
Англиски, Шпански, Француски, Португалски, Италијански, Германски, Руски, Арапски

Слична стока во категоријата..