• Намалена цена
  • Ново
Smart Wifi Ѕиден Прекинувач Приклучок за НАС Стандард 3 Банда Стакло Панел СТАН Далечински Управувач No Hub Потребни за Паметни Живот AC 100-240V
zoom_in

Smart Wifi Ѕиден Прекинувач Приклучок за НАС Стандард 3 Банда Стакло Панел СТАН Далечински Управувач No Hub Потребни за Паметни Живот AC 100-240V

DEN 1324.00 2207.04

Износот
check Това е достапна


Параметар Спецификации Влезен Напон AC 100-240 V 50/60 HZ Излез AC 100-240 V 50/60 HZ максимална Моќност ≤1000 W/патот Режим на Моќност ≤0.5 W Пренос на Далечина бесконечност Работна Температура 0'C~80'C Контрола на Владата Допир контрола, мобилен телефон далечински управувач, гласовна контрола Wi-Fi Протокол IEEE 802.11 b/g/n режим на Конекција Нула линија, оган линија СТАН јазик категории
Кинески, Традиционален Кинески, Англиски, Арапски, Шпански, Француски,
Руски, германски, италијански, Јапонски, и Холандија СТАН јазик го промените режимот за Автоматско префрлање според корисникот, јазик на телефонот, основен англиски Функцијата Мобилен телефон далечински управувач режим за Поврзување со Wi Fi 2.4 G стан конекција (ПС : не подржува 5 G) Школка КОМПЈУТЕР материјал, 4mm дебелина темпериран стакло Гаранција 1 година Сертификација CE, ROHS

Број На Модел На:
WS-US3-Б
Бренд Име:
УТРО ГРУПА
Влезен Напон:
AC 100-240V 50/60Hz
Излезниот Напон:
AC 100-240V 50/60Hz
Максимална Моќност:
Режим На Моќ:
Пренос на далечина:
Бесконечност
Работна температура:
0'C~80'C
Контрола на владата:
Допир контрола, мобилен телефон далечински управувач, гласовна контрола
Wi-Fi Протокол:
IEEE 802.11 b/g/n
Режим На Конекција:
Нула линија, оган линија
СТАН јазик категории:
Кинески, Традиционален Кинески, Англиски, Арапски, Шпански, Француски, Русија

Слична стока во категоријата..