• Намалена цена
  • Ново
Топла Продажба Види Рака бенд од не ' Рѓосувачки Челик Метален Затворач Smart Watchbands Рака За Samsung Опрема S3 Висок Квалитет Watchbands 2017
zoom_in

Топла Продажба Види Рака бенд од не ' Рѓосувачки Челик Метален Затворач Smart Watchbands Рака За Samsung Опрема S3 Висок Квалитет Watchbands 2017

DEN 587.00 815.04

Износот
check Това е достапна


Топла Продажба Види Рака Нерѓосувачки Челик Метален Затворач Smart Watch Бенд Рака За Samsung Опрема S3 Висок Квалитет Watchbands 2017
Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет. Мекоста е умерен, носат многу удобно
Овој бенд направени од Високо-квалитетни Нерѓосувачки челик Материјал,го издржат носат и солза,и Метален Синџир стил дизајнирани да одговараат на широк спектар на облека стил, тоа е совршена платформа за време на излагањето на вашиот стил
Во споредба со пластични watchband,Лесно чистење и Не е лесно да се апсорбираат потта на Овој бенд е совршен додаток на вашата работа гардероба! Тоа е елегантен и удобен. Тоа оди со сè што ќе се носат и изгледа многу убаво да се види. Само одговара за Samsung Опрема S3 - Специјално дизајниран да се вклопуваат во Samsung Опрема S3 Бенд Должина : 170-206mm (6.7"-8.1")
Пакетот Вклучува :
1pc Нерѓосувачки Челик Метален Затворач Smart Watch Бенд Рака За Samsung Опрема S3 (без мало пакет) 2pc Табела игла
Забелешка : боја може да се разликува малку поради различни монитори
12mm Висок Квалитет Луксузни Магнетни Затворање хривнија Milanese Метал Рака Види Бенд врвка за околу Рака За Fitbit Алта Tracker Watchband

Бренд Име:
BEHUA
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип:
врвка за околу рака
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Јазик:
за samsung S3 Опрема
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Watchband Бои:
Како што е прикажано
Види Појас За Кого:
Види Сопственик Види Колектори
Wtach Рака Објект Атрибути:
Wristband Види Додатоци
Види Рака Функција:
Висок Квалитет На Дизајн Стил
Бендот Должина:
17-20.6 cm
Број На Модел На:
Бендови-Повик
Тип На Објект:
Watchbands

Слична стока во категоријата..