• Намалена цена
  • Ново
За Fitbit Блаже Метал Бендови види Бендови Со Кристал Нерѓосувачки Челик Замена Додаток Хривнија Сребро Злато се Зголеми Црна
zoom_in

За Fitbit Блаже Метал Бендови види Бендови Со Кристал Нерѓосувачки Челик Замена Додаток Хривнија Сребро Злато се Зголеми Црна

DEN 435.00 579.84

Износот
check Това е достапна


Висок Квалитет на Злато Црна Sliver метал Нерѓосувачки Челик Види Бенд врвка за околу Рака Хривнија watchband За Fitbit braze Tracker Види
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет.
носат многу удобно
Компресија на калапи, здрав и durabl
Количина : 1
Материјал : Не ' Рѓосувачки Ste
Компатибилен за Fitbit Блаже
Боја : Розово Злато,Сребро.

Пакетот Вклучува :
1pc Wristband( без рамка )(без мало пакет)
12mm Висок Квалитет Луксузни Магнетни Затворање хривнија Milanese Метал Рака Види Бенд врвка за околу Рака За Fitbit Алта Tracker Watchband

Компатибилност:
Сите Компатибилен
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Бренд Име:
Херој Iand
Тип:
врвка за околу рака
Функција:
за Fitbit Блаже
Јазик:
Нерѓосувачки Челик Рака

Слична стока во категоријата..