• Намалена цена
  • Ново
Херој Iand Watchband за Fitbit Блаже Smart Фитнес Види Замена Рака Бенд Кристал Нерѓосувачки Челик со Рамка 4 Бои
zoom_in

Херој Iand Watchband за Fitbit Блаже Smart Фитнес Види Замена Рака Бенд Кристал Нерѓосувачки Челик со Рамка 4 Бои

DEN 426.00 608.64

Износот
check Това е достапна


За Fitbit Блаже Метал Бендови види Бендови Со Кристал Нерѓосувачки Челик Замена Додаток Хривнија зглоб starp бенд види
Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет на Сите нерѓосувачки челик цврста жица mesh со блокирам затворач Големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб, една големина одговара на сите Брзо ослободување затворач Специјално дизајнирани конектор, лесен за инсталација и отстранување, без алатки потребни за Мекоста е умерен, носат многу удобно Компресија на калапи, цврсти и издржливи Компатибилен За Fitbit блаже Активност Tracker answer : ___________________________ NOTE : Не вклучуваат паметни види,само рака бенд Пакет се Вклучени : 1 X Нерѓосувачки Челик Бендови Рака За Fitbit блаже
12mm Висок Квалитет Луксузни Магнетни Затворање хривнија Milanese Метал Рака Види Бенд врвка за околу Рака За Fitbit Алта Tracker Watchband

Компатибилност:
Сите Компатибилен
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Бренд Име:
Херој Iand
Тип:
врвка за околу рака
Функција:
Fitbit Блаже
Јазик:
Нерѓосувачки Челик Рака

Слична стока во категоријата..