• Намалена цена
  • Ново
Заштитна Силиконска Гума Заштитни Случај Држач за Samsung Galaxy Опрема S3 Frontie Smart Watch Залив Заштитник Школка трговија на Големо
zoom_in

Заштитна Силиконска Гума Заштитни Случај Држач за Samsung Galaxy Опрема S3 Frontie Smart Watch Залив Заштитник Школка трговија на Големо

DEN 91.00 95.52

Износот
check Това е достапна


Заштитна Силиконска Гума Заштитни Случај Држач за Samsung Galaxy Опрема S3 Frontie Smart Watch Залив Заштитник Школка трговија на Големо
Карактеристики :
l Специјално дизајнирани за Samsung Опрема S3 Frontie
l Боја се координираат за вашиот Samsung Опрема S3 Frontie Види додатоци за вашиот бенд или вашата облека за максимална флексибилност, го прави вашиот wristband повеќе симпатична и модерен
l Заштитна функција : Со овој гумени бендот маска, можете да одржите вашиот нов види во одлична состојба за долго време, ќе можат да носат, го прави вашиот види повеќе безбедно во насекаде.
l едноставен за инсталација и отстранување
l 10 боја за избор : Црна, Бела, Темно Сина, Виолетова, Теал,Жолта, Портокалова, Црвена, Роза, Топла розова
Пакување вклучува :
l 1* За Samsung Опрема S3 Frontie Силиконска маска (види не се вклучени)

Бренд Име:
MASiKEN
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Функција:
Passometer
Јазик:
Англиски
Тип:
врвка за околу рака
Компатибилност:
Случај Држач за Samsung S3 Опрема
Материјал:
Силиконска Гума
Производ Објект:
EWWS101

Слична стока во категоријата..