• Ново
2018 Xiaomi Mijia Aqara Вода Потопување Сензор Поплава Вода Течење Детектор за Дома Далечински Аларм за Безбедност Впива Сензор
zoom_in

2018 Xiaomi Mijia Aqara Вода Потопување Сензор Поплава Вода Течење Детектор за Дома Далечински Аларм за Безбедност Впива Сензор

DEN 671.52

Износот
check Това е достапна


Во парк Xiaomi Mijia Aqara Вода Потопување Сензор Поплава Вода Течење Детектор за Дома Далечински Аларм за Безбедност Впива Сензор
Спецификација : Големина : 50*50*15mm Безжична конекција : Zigbee верзија Батерија : CR2032 Работна температура : -10 C -+55 C Работна влажност : 0-100% RH IP67 водоотпорен и dustproof Кога нивото на водата на откривање сајт е поголем од 0.5 mm,на сензорот ќе аларм и вашиот мобилен телефон стан ќе примаат информации,ве потсетам да се преземат соодветни мерки.Алармот ќе го објави по нивото на водата стане нормална. - Ова сензор мора да работат со mijia мултифункционален портал или mijia климатизација companion или aqara климатизација придружник

жиро:
xiaomi smart home
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
максимална брзина:
Mijia flodd сензор
Број На Модел На:
Aqara Вода Потопување Сензор
Карактеристики:
Магнетно
Скала:
1
Бренд Име:
xiaomi
Контрола На Канали:
2 канали
Карактеристики:
Далечинска Контрола

Слична стока во категоријата..