• Намалена цена
  • Ново
Earmax OCC Сребро Позлата Слушалки Кабел 3,5 мм HIFI Надградба на Аудио Кабел Замена За многу поко-S12SM1 MDR-1А/MSR7/1rmk2 120/180cm
zoom_in

Earmax OCC Сребро Позлата Слушалки Кабел 3,5 мм HIFI Надградба на Аудио Кабел Замена За многу поко-S12SM1 MDR-1А/MSR7/1rmk2 120/180cm

DEN 896.00 1378.08

Износот
check Това е достапна


Име : Earmax 3,5 mm приклучок за Слушалки Кабел Замена За многу поко-S12 SM1 MDR-1А/MSR7/1rmk2 Спецификација : Должина : 120cm/180cm Конектор A : 3.5 mm Конектор A : 3.5 mm Диригент : 4-core *30*0.05(OCC) + 4-core *30*0.05(OCC Сребро Позлата) Материјал : 99.9999% 7 N Еден Кристално Бакар Сребро Позлата Функција : 1. На Извртени пар салда жица, и на лево и десно канали се соодветно поткрепена и да го подобри квалитетот на звукот. Жица прачка е комплетен жица прачка од почеток до крај, и на блискиот гранка линија не е исклучен од заварување, натамошно подобрување на Lossless Сигнал на пренос на жица прачка. 2.Отпорот е 8% до 13% пониски од заеднички бакар Пакет : 1x Слушалки Кабелот(Само Кабел, слушалки не се вклучени)
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Answer : ___________________________ Note : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Answer : ___________________________ Note : Купувачот ќе Сноси товар на враќање или размена.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

боја:
120cm, 180cm
Бренд Име:
Earmax
Тип На Објект:
Слушалка Кабли
Големина:
3.5mm
Број На Модел На:
За Зајнхајзер HD650 HD600 HD580
Пакет:
Yes
Материјал:
OCC Сребро Позлата

Слична стока во категоријата..