• Намалена цена
  • Ново
SE535 SE425 SE315 SE215 UE900 pin за diy слушалка слушалки кабел штекерот
zoom_in

SE535 SE425 SE315 SE215 UE900 pin за diy слушалка слушалки кабел штекерот

DEN 1128.00 1200.00

Износот
check Това е достапна


0.78 двојно pin *1964 штекер женски diy прилагодено на high-end слушалки кабел додатоци pin приклучок конектор приклучок за слушалки
1pair =2 парчиња Име на Производ : 0.78 mm двојно игла женски седиште Спецификации : рамна глава поле на примена : 0.75-0.8 двојно игла Материјал : висока температура увезени најлон Боја : конвенционалните боја е малку жолта, другите бои може да се прилагоди со Посебен акцент : размислете за леснотијата на заварување на pin-от, и просторот ограничување на уво школка, заварување линија е релативно краток, со цел да се спречи можноста од расклатување на бакар pin, (лемење може да се топи на мајка седиште гума) По уво школка е состави на женскиот седиште Сигурен тестирање може да се испраќаат, така што нема да предизвика непотребни отпад за вас.

Број На Модел На:
1964
Материјал:
Метал
Бренд Име:
QIGOM
Големина:
0.78
Тип На Објект:
Џек приклучок
Пакет:
No

Слична стока во категоријата..