• Намалена цена
  • Ново
2018 Мода Обичните Мажи Долги Ракави Печатени кошула Тенок Одговара Машки Социјален Бизнис Фустан, Кошула Бренд Мажите Облека Мека Удобно
zoom_in

2018 Мода Обичните Мажи Долги Ракави Печатени кошула Тенок Одговара Машки Социјален Бизнис Фустан, Кошула Бренд Мажите Облека Мека Удобно

DEN 656.00 762.24

Износот
check Това е достапна


Големина:
38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Јака:
Плоштад Јака
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
c892.40-110
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Шаблон Тип:
Plaid
Материјал:
Полиестер,Памук
Бренд Име:
Airuiqing
Затворање Тип:
Еден Гради
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Preppy Стил
Sleeve Стил:
Редовни
Дебелина:
Рутински
Sleeve:
Долг Ракав
Тип Верзија:
Тенок
Боја:
Темно сина, светло сина, темно сина
Големина:
38 39 40 41 42 43 44
Текстурата на материјалот:
Памук
Основниот стил :
моден град
Шема:
Решетки
облека технологија:
перење
Стил:
моден Викенд Бизнис

Слична стока во категоријата..