• Намалена цена
  • Ново
Плус 10XL 8XL 6XL 5XL Нов краток повик кошула мажите бренд за облека, модни шарени кошула машки врвен квалитет памук plaid кошула
zoom_in

Плус 10XL 8XL 6XL 5XL Нов краток повик кошула мажите бренд за облека, модни шарени кошула машки врвен квалитет памук plaid кошула

DEN 1347.00 1418.40

Износот
check Това е достапна


Големина:
XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Јака:
Пак надолу Јака
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
86833
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик

Слична стока во категоријата..