• Намалена цена
  • Ново
2018 Кошула Мажите Тенок Одговара Цвет Боја на Кошула Мека гума за џвакање Облека Секојдневен Ман Плус Големина М-4XL Кратко Sleeve Машки Кошули
zoom_in

2018 Кошула Мажите Тенок Одговара Цвет Боја на Кошула Мека гума за џвакање Облека Секојдневен Ман Плус Големина М-4XL Кратко Sleeve Машки Кошули

DEN 766.00 1392.00

Износот
check Това е достапна

Почитувани Клиенти : Добредојдовте на нашата продавница Посакуваме да имате пријатен шопинг време ! ! ! Пред ставање на ред, ќе мора да проверите следниве шопинг совети, така што ќе имаат успешен шопинг искуство : 1. Големина : Ова е Азија големина, околу 2 големина помала од НАС/Европски големина. 2. Повратни информации е многу важно за нас, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ако ви се исполнат никакви проблеми,ве молиме обидете се да контактирате со нас,ние сме мило да ви помогне да се справи било каков проблем 3. Ние ќе брод надвор парцела во 3-7 дена по paymen ве Молиме забелешка вашата тежина висина кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина Не може да биде 1-3cm разликата 1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен стока код : C604-P35 Ние ги користиме Азија големина за две или три големина помала од НАС/Евра големина НАС XS=Азија М НАС S=Азија L НИ M=Азија XL НИ L=Азија XXL НИ XL=Азија XXXL НИ XXL=Азија XXXXL НИ XXXL=Азија XXXXXL Ние ќе брод надвор парцела во 3-7 дена по paymen ве Молиме забелешка вашата тежина висина кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина Не може да биде 1-3cm разликата 1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен
Опис Големина
Прирачник Мерка. Постојат можеби 2-3cm грешка. Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме оставете порака во редот на вашата висина и тежина , јас ќе ви дадам совет.
Азија Големина
(cm)
Рамо
Биста
(cm)
Должина
(cm)
Sleeve
(cm)
М
45.5
100
69
22
L
47
104
71
23
XL
48.5
108
73
24
2 XL
50
112
75
25
3 XL
51.5
116
77
26
4 XL
53
120
79
27
1in=2.54 см Азија големина е мал една големина од Европа и Америка.
Ако не знаете како да се избере големина. можете да ни кажете вашата висина и тежина и градите .ние ќе ви обезбедиме со точни совети.

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Бренд Име:
KOLMAKOV
Материјал:
Полиестер,Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
C604-P35
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
Паметни Повик
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати

Слична стока во категоријата..