• Намалена цена
  • Ново
бања слив тапа Swan Чешми Слив Бања Тапа Луксузни Злато Палубата Монтирани Една Рачка Потоне Чешми Миксери Славини
zoom_in

бања слив тапа Swan Чешми Слив Бања Тапа Луксузни Злато Палубата Монтирани Една Рачка Потоне Чешми Миксери Славини

DEN 3249.00 6370.56

Износот
check Това е достапна


12440 ТОПЛА ПРОДАДЕ
Објектот pecifics : Тапа Стил : Бања Потоне Слив Чешми Материјал : Трајни Солидна Месинг Површина : Полиран Golde Тапа дизајн : Лебед Вода Притисок : 0.1-0.7 Mpa Топла и Ладна : Да Вентил Тип : Керамички Вентил Тапа Тело Материјал : Месинг Инсталирате Метод : Дек Монтирани Производство Гаранција Време : 24 месеци
Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
· можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
· имате 3 дена да ја плати откако ќе го поставите за цел успешно
· ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете e-mail за да aliexpress да побарате помош .
· Ние брод повеќето предмети преку UPS/ DHL/EMS/Кина пост,објекти превозот од експрес deivery обично трае 5-10 дена ,кина пост треба околу 30-60 дена .
· Ние брод на објекти во светот
· Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно,
ова е многу добредојдена и ценета
· За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 20-45 долари
· ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена .Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш ќе има
царински даноци,ние не може да се контролира ,ви благодариме однапред за вашето разбирање.
· ако вашата земја е Бразил , ве молиме кажете ни ја вашата CPF број или CNPJ број ,предизвика испорака компанија треба да се изјасни обичаи
· ако вашата земја е Аргентина ,ве молиме кажете ни ја вашата CUIT број .причина испорака компанија треба да се изјасни обичаи
· Ако вашата земја е Чиле ,ве молиме да ми кажете вашата РУТИНА ,бидејќи испорака компанија треба,вашиот пакет ќе се дојде наскоро.
· Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО.
· Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта,ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
· Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен.
· Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
· Доаѓа со 2 години производство гаранција
· Јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам.
· Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа.

Бренд Име:
Torayvino
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Тапа Планината:
Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број на Рачки:
Една Рачка
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површински Третман:
Полиран Златна
Тежина На Пакет:
Број На Модел На:
9810
Стил:
Современа
Тип:
Слив Чешми
Функција:
водопадот тапа
Инсталација Тип:
дек монтирани
Инсталација Дупки:
Една Дупка
Број на Рачки:
Една Рачка
Вода Под Притисок:
0.1-0.7 Mpa
Заврши:
Полиран Златна

Слична стока во категоријата..