• Намалена цена
  • Ново
Бесплатен Превозот Европската Класична Бања Тапа Палубата Монтирани Печени Бели Насликани Луксузни Месинг Топли И Ладни Слив Потоне Миксер C049
zoom_in

Бесплатен Превозот Европската Класична Бања Тапа Палубата Монтирани Печени Бели Насликани Луксузни Месинг Топли И Ладни Слив Потоне Миксер C049

DEN 3387.00 3565.44

Износот
check Това е достапна


Тип : Слив Тапа Боја : Бела,Златен Материјал : Месинг Вентил Тип : Керамички Вентил Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Број на Рачки : Еден се Справи со Ладна и Топла Прекинувач : Да Флексибилни Црева Големина : 1/2", 3/8" или 9/16"
Производ Слика :
Ве молиме забелешка големина на цевки ви треба :
Превозот : ве Молиме потврдете ја вашата адреса точни и детални. Оддалечена област може да предизвика дополнителен товар. Ве молиме проверете кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме прифатете го тоа и контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Добредојдовте на нашата продавница повторно! Тип : Слив Тапа Боја : Бела,Златен Материјал : Месинг Вентил Тип : Керамички Вентил Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Број на Рачки : Еден се Справи со Ладна и Топла Прекинувач : Да Флексибилни Црева Големина : 1/2", 3/8" или 9/16"
Производ Слика :
Ве молиме забелешка големина на цевки ви треба :
Превозот : ве Молиме потврдете ја вашата адреса точни и детални. Оддалечена област може да предизвика дополнителен товар. Ве молиме проверете кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме прифатете го тоа и контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Добредојдовте на нашата продавница повторно!

Тип:
Слив Чешми
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Бренд Име:
samoel
Површински Третман:
Печени бели насликани
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тежина На Пакет:
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Стил:
Современа
Тапа Планината:
Една Дупка
Број На Модел На:
C049
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број на Рачки:
Една Рачка
боја:
Бела додадете Злато
флексибилни црева големина:
1/2, 3/8 или 9/16
Ладна и Топла Префрлате:
Yes

Слична стока во категоријата..