• Намалена цена
  • Ново
Уметникот Рака-насликани Големи Димензии Палета Нож Маслото на Платно Живописни Бои Градскиот Пејзаж Маслото за Дневна Соба
zoom_in

Уметникот Рака-насликани Големи Димензии Палета Нож Маслото на Платно Живописни Бои Градскиот Пејзаж Маслото за Дневна Соба

DEN 2007.00 3936.00

Износот
check Това е достапна


За да ги Прилагодите : Ние сме мило да ве поддржат различни големина, боја или нов дизајн. Нема потреба да се грижите за квалитет, ние ќе ви покаже слики пред превозот. За Квалитет : Сите масла се рака-насликани од страна на нашите уметници, тие секогаш внимателно селектирани од страна на професионални КК пред превозот. За Пакување : Сите слики се внимателно се одликува со стандарден пакет за да се избегне оштетување за време на превозот начин. Ако имате било каква причина не сте задоволни со производот од нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво и ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем ПОБРЗО! Answer : ___________________________ Note : 1.Поради сите маслени се рака-насликани на платно, тоа може да биде мало различни во фотографија, ве молиме да се разбере. 2.Слика без да се протегала и врамени, само платно нафта сликарство.

Големина (Инчен):
50x70cm, 60x90cm, 70x100cm, 80x120cm, 100x150cm
Материјал:
Лен
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
КАПЕ
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
Градот Маслени
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Пејзаж
Протегала/Врамени:
Не, Без никаква рамка
Уметнички дела име:
Градот Маслени
Инч и CM:
1 инч=2.5 cm
Технички:
Рака-насликани маслото на платно
Примена:
Ѕидни украси, Подароци
апликацијата 2:
Уметноста оркестарот за дневна соба, кујна, итн
Се прилагодите пакет:
на располагање
Се Прилагодите Големина:
на располагање
персонализација на боја:
на располагање
Се Прилагодите Фото:
на располагање

Слична стока во категоријата..