• Намалена цена
  • Ново
Извонреден Сликар Чиста Рака-насликани Висок Квалитет на Платно Уметност Апстракт Шише Масло Слика на Платно Апстракт Модерна Уметност маслени
zoom_in

Извонреден Сликар Чиста Рака-насликани Висок Квалитет на Платно Уметност Апстракт Шише Масло Слика на Платно Апстракт Модерна Уметност маслени

DEN 1420.00 2784.00

Износот
check Това е достапна


За да ги Прилагодите : Ние сме мило да ве поддржат различни големина, боја или нов дизајн. Нема потреба да се грижите за квалитет, ние ќе ви покаже слики пред превозот. За Квалитет : Сите масла се рака-насликани од страна на нашите уметници, тие секогаш внимателно селектирани од страна на професионални КК пред превозот. За Пакување : Сите слики се внимателно се одликува со стандарден пакет за да се избегне оштетување за време на превозот начин. Ако имате било каква причина не сте задоволни со производот од нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво и ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем ПОБРЗО! Answer : ___________________________ Note : 1.Поради сите маслени се рака-насликани на платно, тоа може да биде мало различни во фотографија, ве молиме да се разбере. 2.Слика без да се протегала и врамени, само платно нафта сликарство.

Големина (Инчен):
50x70CM, 60x90CM, 70x100CM, 80x120CM
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Број На Модел На:
Шише Маслени
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
КАПЕ
Медиум:
Масло
Предмети:
Уште живот
Протегала/Врамени:
Не, Без никаква рамка
Уметнички дела име:
Шише Маслени
Инч и CM:
1 инч=2.5 cm
Технички:
Рака-насликани маслото на платно
Примена:
Ѕидни украси, Подароци
апликацијата 2:
Уметноста оркестарот за дневна соба, кујна, итн
Се прилагодите пакет:
на располагање
Се Прилагодите Големина:
на располагање
персонализација на боја:
на располагање
Се Прилагодите Фото:
на располагање

Слична стока во категоријата..