• Намалена цена
  • Ново
Традиционален Кинески Peony Цвет И Птица Платно Сликарство Дневна Соба Декорација Модерна Софа Во Позадина Ѕидното Сликарство Уметност Постер
zoom_in

Традиционален Кинески Peony Цвет И Птица Платно Сликарство Дневна Соба Декорација Модерна Софа Во Позадина Ѕидното Сликарство Уметност Постер

DEN 263.00 423.36

Износот
check Това е достапна


Бренд Име : Gu Hui
Материјал : Платно
Големина : 33x33cm 40x40cm 50x50cm 60x60cm 1inch≈2.5 cm
Пакет : 1 PC/Многу (Без Рамка)
Answer : ___________________________ Note :
1.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-2cm разликата се должи на рачно мерење.
2.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно!
Нормално предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на уплатата.
Некои персоналните цел или промет на големо со цел може да потрае малку подолго време за негова обработка.
2.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 15-30 дена да се САД, Канада, Европа, Австралија.
Поради царинење и некои неконтролирано possiblity, пакетите ќе биде одложен, може да земајќи 30-50 работни дена.
3.Ако ви е потребна за вашиот пакет итно, ве молиме изберете EMS, DHL, или Fedex и да платат дополнителна такса.
1.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Големина (Инчен):
33x33cm Без Рамка, 40x40cm Без Рамка, 50x50cm Без Рамка, 60x60cm Без Рамка
Материјал:
Платно
Стил:
Традиционален Кинески
Тип:
Платно Printings
Бренд Име:
GuHui
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
SH-291
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство

Слична стока во категоријата..