• Намалена цена
  • Ново
Бог На љубовта Купидон Дома Декор Слика За Дневна Соба Ѕид Формулиран Класичната Европа Познати Платно Сликарство Големи Димензии Ѕид Оркестарот
zoom_in

Бог На љубовта Купидон Дома Декор Слика За Дневна Соба Ѕид Формулиран Класичната Европа Познати Платно Сликарство Големи Димензии Ѕид Оркестарот

DEN 252.00 426.24

Износот
check Това е достапна


Бог На љубовта Купидон Дома Декор Слика За Дневна Соба Ѕид Формулиран Класичната Европа Познати Платно Сликарство Големи Димензии Ѕид Оркестарот
1. Рамка : Ова е формулиран платно само, само платно, ако треба врамени оние, ве молиме контактирајте со нас. 2. Материјал : 260g300g водоотпорен полиестер платно. 3. Големина : Ние печати екстра 5cm бел раб секоја страна за обликување. на пример, сликање големина 60x90cm, вкупниот платно големина ќе се примени е : (5+60+5) x (5+90+5) = 70x100cm 4. Прилагодено вашиот слики : сопствени дизајни и големини се во ред, ако сакате, ве молиме контактирајте со нас.
Можете да Платите Преку Кредитна Картичка или друга Приватна банковна Картичка преку Alipay Директно , Можете, исто така, може да се плати преку Western Union или Paypal или Т/T Банкарски трансфер на Пари, ве Молиме да ги споделите со нас, ако имате било какви прашања . Ви благодариме .
-Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 3-5 работни денови откако вашата уплата е потврдена,Ако некои Модели што имаат Акции , Тоа може да брод во рок од еден ден ,Вашите нарачки ќе се испраќаат преку Пост Регистрирани Воздух Mail, EMS, Epacket, DHL, Fed Ex или UPS.
-Обично превозот време ќе ги преземе за 7-30 работни денови. Тоа зависи од дестинацијата и други фактори, ако не го добиете вашиот парцела во рок од еден месец, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Нашата цена не вклучува никакви увозни даноци, и вие сте одговорни за царински давачки.
-Сите наши предмети ќе бидат испратени на адресата понудени од страна на купувачите, ве молиме да ја потврдите вашата адреса внимателно пред исплата. Можете исто така да ни оставите порака, за промена на адресата пред да се брод од вашиот парцела. Откако тоа се испраќаат надвор, тоа не може да се промени било повеќе.
-Online следење на располагање. Следење на број и веб-сајтот ќе биде понуден еднаш предмети се испраќаат.
Ве молиме бидете сигурни дека сте ја избрале Вистинската Големина и Бои пред да се потврди плаќањето.
Ние Ќе Рефундирање на дека ако се врати тој предмети во рок од 7 дена од денот на вашата потврда за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да Бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната Оригинална Услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе наплата на целиот износ, Ако тоа се случи , купувачот треба да се применуваат Тврдењето со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба .
Ве молиме да ја напуштат Повратни информации со 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, Вашиот позитивен фидбек е многу корисно за другите купувачи и нас .

Големина (Инчен):
30x45cm формулиран, 40x60cm формулиран, 50x70cm формулиран, 60x90cm формулиран, 60x80cm формулиран, 70x100cm формулиран
Број На Модел На:
PC6387
Рамка:
No
Бренд Име:
FajerminArt
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Класичен
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Портрет
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Пакување:
Валани Цевка
Прилагодена големина и дизајн:
Yes
Материјали:
Водоотпорен платно и боја на мастило
Формулиран:
Без Рамка, само Платно
Слика Стил И Technic:
Висок Квалитет Digital Печатени
Кориснички Рамка:
Yes
Производ useage:
Дом,Куќа,Дневни Соби,Спални Соби,Канцеларии,Кафулиња
боја:
Исто како и оригиналниот Дизајн
тагови:
Платно графики, Постери, Декоративни Слики

Слична стока во категоријата..