• Намалена цена
  • Ново
Апстракт Пејзаж Белата и Злато Облак Море Постер Печатење Cuadros Decoracion Модерна Ѕид Слики за Дома изгрејсонце Декорација
zoom_in

Апстракт Пејзаж Белата и Злато Облак Море Постер Печатење Cuadros Decoracion Модерна Ѕид Слики за Дома изгрејсонце Декорација

DEN 100.00 182.40

Износот
check Това е достапна


Големина (Инчен):
27x15cm, 36x20cm, 54x30cm, 70x40cm, 80x45cm, 90x50cm, 130x75cm, 110x60cm, 122x70cm
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Бренд Име:
LUOSHANG
Број На Модел На:
LS201
оригиналниот:
No
Предмети:
Пејзаж
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Обложување:
Водоотпорен Влага-Доказ Сончање
Пакет:
Валани На Цевка Со Заврши Меур

Слична стока во категоријата..