• Намалена цена
  • Ново
CHENISTORY Frameless Познатата Слика Небото DIY Слика Од Броеви Ѕид Уметност Слика Сликарство & Calligraphy Акрилна Боја На Платно
zoom_in

CHENISTORY Frameless Познатата Слика Небото DIY Слика Од Броеви Ѕид Уметност Слика Сликарство & Calligraphy Акрилна Боја На Платно

DEN 339.00 664.80

Износот
check Това е достапна


Големина (Инчен):
40CMx50CM не врамени
Стил:
Апстракт
Тип:
Масла
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Бренд Име:
CHENISTORY
Форма:
Еден
Број На Модел На:
40X50CM
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Акрилик
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Поддршка База:
Платно
Слика Стил:
Handpainted од yourselve
Слика Technic:
diy боја со броеви
Материјали:
акрилна боја слика на платно најлон четка
класично сликарство:
Платно Сликарство
Дома декорација:
ѕид уметност слика
во парк:
Yes
Тип:
апстрактното сликарство
Пакет:
Валани во Цевка
погоден:
уникатен подарок за децата дома декор
Домашна градина:
Слика & Calligraphy

Слична стока во категоријата..