• Намалена цена
  • Ново
Апстрактното сликарство Палета нож дрво љубов птица акрилик сликарство огромна големина Ѕид Уметнички Слики за дневна соба Дома Декор caudros02
zoom_in

Апстрактното сликарство Палета нож дрво љубов птица акрилик сликарство огромна големина Ѕид Уметнички Слики за дневна соба Дома Декор caudros02

DEN 3413.00 3792.00

Износот
check Това е достапна


Производ Детали : Производ : Цвет рака-насликани ѕидното сликарство палета нож диви цвет апстракт маслото платно Големина : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка Нашата Компанија : Шенжен Yinjin Trading Co. Ltd специјализирана во рака-насликани масла (Бренд е Artup Painting). Искусни уметници од Dafen Сликарство Село или Xiamen Wushipu Сликарство Село ви овозможи со high-end и прва класа уметнички дела.

Големина (Инчен):
24x24 инчи, 30x30 инчи, 36x36 инчи, 40x40 инчи, 48x48 инчи
Тип:
Масла
Број На Модел На:
Љубов bird_0002
Рамка:
No
Форма:
Еден
Медиум:
Акрилик
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Апстракт
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
Плоштад
оригиналниот:
No
Предмети:
Цвет
Поддршка База:
Платно

Слична стока во категоријата..