• Намалена цена
  • Ново
3 Парчиња Секси Усни Отпечатоци Сликарство Morden Платно Уметност Дома Декорација Слика Ѕид Слики За Дневна Соба Црна, Црвена
zoom_in

3 Парчиња Секси Усни Отпечатоци Сликарство Morden Платно Уметност Дома Декорација Слика Ѕид Слики За Дневна Соба Црна, Црвена

DEN 425.00 720.00

Износот
check Това е достапна

modname=ckeditor
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во мојата продавница на Aliexpress,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати насликани на платно слики . извонредни цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел. Ви благодариме за вас доаѓаат
Материјал : Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали .
Квалитетот оценка : ААА+ Висок квалитет.
Пад На Превозот : Имаме Најдобар Квалитет, Добра Услуга Добра Цена
Обичај Платно Печатење : Ние може да се обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.
Големина : 30x30cmx3pcs(12x12inchx3)
40x40cmx3pcs(16x16inchx3)
50x50cmx3pcs(20x20inchx3) modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center

Големина (Инчен):
30x30cmx3pcs, 40x40cmx3pcs, 50x50cmx3pcs
боја:
не врамени, со врамени
Бренд Име:
JIE НАПРАВИ УМЕТНОСТ
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Слика Слика
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Три-слика Комбинација
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
731
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No

Слична стока во категоријата..