• Намалена цена
  • Ново
Слика Маслото Дома Декор Ѕид Уметност Фредерик Leighton Daedalus и Икар Ангел Голи Силен Човек Handpainted Вертикална
zoom_in

Слика Маслото Дома Декор Ѕид Уметност Фредерик Leighton Daedalus и Икар Ангел Голи Силен Човек Handpainted Вертикална

DEN 4752.00 5280.00

Износот
check Това е достапна

Производи Опис
Клиенти Коментарите

Големина (Инчен):
20x24, 24x36, 36x48, 40x60, 40x80, 30x40
Тип:
Масла
Број На Модел На:
AR1311
Предмети:
Слика Слика
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Стил:
Класичен
Медиум:
Масло
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Бренд Име:
Уметност Патот
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Не врамени
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
Се прилагодите
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слична стока во категоријата..