• Намалена цена
  • Ново
Убаво Нови Руби Роуз Постер Custom Canvas Постер Арт Дома Декорација Ткаенина Ткаенина Ѕид Постер Печатење Свила Ткаенини За Печатење
zoom_in

Убаво Нови Руби Роуз Постер Custom Canvas Постер Арт Дома Декорација Ткаенина Ткаенина Ѕид Постер Печатење Свила Ткаенини За Печатење

DEN 248.00 335.52

Износот
check Това е достапна

Добредојдовте во Мојата Продавница! Mmaterial : Убаво Платно Ткаенина Ткаенина Постер Како да се користи : Можете да изберете да користите двострано лепило директно да се вметнат на ѕидот или директно врамен во рамка. Големина : 20 X30cm,27 X40cm,30 X45cm,40 X60cm,50 X75cm,60 X90cm.... ако сакате да се купи поголема големина ,ве Молиме контактирајте со продавачот! Ако сакате други големина / материјал или имате било каков проблем во врска со производот ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Тоа е моето задоволство да ви послужи!! Ние, исто така може да го прилагодите постер за вас. Ако ви треба персоналните уникатен една, ве молиме да ни ги испратите вашите омилени слики, нашиот стручен тим, може да обичај да можете бесплатно! Ако нашите точка што сте го добиле со било кој квалитет на проблемот, ние го цениме можете да се чувствуваат слободни да контакт со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот навремено! Секогаш сме биле прават нашите најдобри за да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент. За Повратни информации : Пет ѕвездички и Позитивни Повратните информации ќе бидат високо ценети. Ако случајно тука доаѓа квалитет проблем, ве молиме да не брзаме, да ни даде негативен фидбек. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена, а ние ќе се потрудиме да се реши проблемот што е можно поскоро, враќање плаќање или resending објектите за вас.

Големина (Инчен):
20x30cm, 27x40cm, 30x45cm, 40x60cm, 50x75cm, 60x90cm
Бренд Име:
xxihlive
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Филмска Ѕвезда
Број На Модел На:
20X30cm,27X40cm,30X45cm,40X60cm,50X75cm
Стил:
Модерна
Материјал:
ткаенина ткаенина
Поддршка База:
Платно
Тип:
Постер
Техника:
Спреј Сликарство
is_customized:
yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Видови:
Постер

Слична стока во категоријата..