• Ново
Пожарникар Платно Сликарство Дневна Соба Ѕид Уметност Постер Го изгаснеме Огнот Ѕид Слики За Домашна Декорација DT-022
zoom_in

Пожарникар Платно Сликарство Дневна Соба Ѕид Уметност Постер Го изгаснеме Огнот Ѕид Слики За Домашна Декорација DT-022

DEN 288.00

Износот
check Това е достапна


Ние може да се направи било печатени сликарство сакате!ние можеме да понудиме капка-превозот. Големина големина : 10x15cmx2,10x20cmx2,10x25cmx1 (4x6inchx2+4x8inchx2+4x10inchx1)мали димензии.
size1 : 20x35cmx2,20x45cmx2,20x55cmx1 (8x14inchx2+8x18inchx2+8x21inchx1) size2 : 30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1 (12x16inchx2+12x24inchx2+12x32inchx1)
size3 : 40x60cmx2,40x80cmx2,40x100cmx1(16x24inchx2+16x32inchx2+16x40inchx1) други големина на :
М : 25x40cmx2,25x50cmx2,25x60cmx1 (10x16inchx2+10x20inchx2+10x24inchx1)
L : 30x50cmx2,30x65cmx2,30x80cmx1 ( 12x20inchx2+12x26inchx2+12x32inchx1 ) XL : 30x50cmx2,30x70cmx2,30x80cmx1 ( 12x20inchx2+12x28inchx2+12x32inchx1 ) Квалитетот ААА+ Висок квалитет. Водоотпорен. Се протегала и врамени не врамени : Unstretched (валани во една цевка)
со врамени : Протегала (врамени на грбот,подготвени да висат надвор од кутијата) Drop
Превозот
Почитувани купувачи ,имаме пад на превозот,ние може да се направи било печатени сликарство сакате,нема потреба ми даде HD слика,јас може да се најде слика за вас,вие само треба да ни испрати целата слика и големината на вашите нарачки.Имаме Најдобар Квалитет,Добра Услуга, Добра Цена И најбрз Испорака Брзина.Имаме голема фабрика,Ако сте во потрага за добавувачи прави Пад на Превозот,можете да не контактирате,ќе имаме добра комуникација и добра соработка,ви благодарам многу.
Имаме Најбрз Испорака Брзина,Најдобар Квалитет, Добра Услуга И Добра Цена . Материјал Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали . Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority.
1. Кина Пост Воздух Mail Или Epacket.
2. EMS време на Испорака 1. Кина Пост Воздух Mail Или Epacket : Нормално 10 - 25 дена .
2. EMS : 7 до 10 дена

Големина (Инчен):
големина, size1, size2, size3, големина M, големина L, големина XL
боја:
не врамени, со врамени
Бренд Име:
YSDAFEN
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Број На Модел На:
Дома декорација сликарство
Предмети:
Слика Слика
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Рамка:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Поддршка База:
Платно
Обликот:
Нередовните
Техника:
Спреј Сликарство
Тип:
Платно Printings
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слична стока во категоријата..