• Намалена цена
  • Ново
CHENISTORY Frameless DIY Слика Од Броеви Познатата Слика на Ѕид Уметност Слика Акрилна Боја На Платно Сликарство & Calligraphy Уметности
zoom_in

CHENISTORY Frameless DIY Слика Од Броеви Познатата Слика на Ѕид Уметност Слика Акрилна Боја На Платно Сликарство & Calligraphy Уметности

DEN 335.00 656.64

Износот
check Това е достапна


Големина (Инчен):
40CMx50CM не врамени
Тип:
Масла
Техника:
Рачно Насликани
Предмети:
Слика Слика
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Бренд Име:
CHENISTORY
Форма:
Еден
Број На Модел На:
40X50CM
Медиум:
Акрилик
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Слика Стил:
Handpainted од yourselve
Слика Technic:
diy боја со броеви
Материјали:
акрилна боја слика на платно најлон четка
класично сликарство:
Платно Сликарство
Дома декорација:
ѕид уметност слика
во парк:
Yes
Тип:
апстрактното сликарство
Пакет:
Валани во Цевка
погоден:
уникатен подарок за децата дома декор
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слична стока во категоријата..