• Ново
HD Печатени 5 парче платно уметност убавицата и ѕверот замокот Томас Kinkade сликарство дневна соба ѕид уметност Бесплатен превозот DT-023
zoom_in

HD Печатени 5 парче платно уметност убавицата и ѕверот замокот Томас Kinkade сликарство дневна соба ѕид уметност Бесплатен превозот DT-023

DEN 288.00

Износот
check Това е достапна


Ние може да се направи било печатени сликарство сакате!ние можеме да понудиме капка-превозот. Големина големина : 10x15cmx2,10x20cmx2,10x25cmx1 (4x6inchx2+4x8inchx2+4x10inchx1)мали димензии.
size1 : 20x35cmx2,20x45cmx2,20x55cmx1 (8x14inchx2+8x18inchx2+8x21inchx1) size2 : 30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1 (12x16inchx2+12x24inchx2+12x32inchx1)
size3 : 40x60cmx2,40x80cmx2,40x100cmx1(16x24inchx2+16x32inchx2+16x40inchx1) други големина на :
М : 25x40cmx2,25x50cmx2,25x60cmx1 (10x16inchx2+10x20inchx2+10x24inchx1)
L : 30x50cmx2,30x65cmx2,30x80cmx1 ( 12x20inchx2+12x26inchx2+12x32inchx1 ) XL : 30x50cmx2,30x70cmx2,30x80cmx1 ( 12x20inchx2+12x28inchx2+12x32inchx1 ) Квалитетот ААА+ Висок квалитет. Водоотпорен. Се протегала и врамени не врамени : Unstretched (валани во една цевка)
со врамени : Протегала (врамени на грбот,подготвени да висат надвор од кутијата) Drop
Превозот
Почитувани купувачи ,имаме пад на превозот,ние може да се направи било печатени сликарство сакате,нема потреба ми даде HD слика,јас може да се најде слика за вас,вие само треба да ни испрати целата слика и големината на вашите нарачки.Имаме Најдобар Квалитет,Добра Услуга, Добра Цена И најбрз Испорака Брзина.Имаме голема фабрика,Ако сте во потрага за добавувачи прави Пад на Превозот,можете да не контактирате,ќе имаме добра комуникација и добра соработка,ви благодарам многу.
Имаме Најбрз Испорака Брзина,Најдобар Квалитет, Добра Услуга И Добра Цена . Материјал Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали . Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority.
1. Кина Пост Воздух Mail Или Epacket.
2. EMS време на Испорака 1. Кина Пост Воздух Mail Или Epacket : Нормално 10 - 25 дена .
2. EMS : 7 до 10 дена

Големина (Инчен):
големина, size1, size2, size3, големина M, големина L, големина XL
боја:
не врамени, со врамени
Бренд Име:
YSDAFEN
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Број На Модел На:
Дома декорација сликарство
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Филм
Рамка:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Поддршка База:
Платно
Обликот:
Нередовните
Техника:
Спреј Сликарство
Тип:
Платно Printings
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слична стока во категоријата..