• Намалена цена
  • Ново
Спирала Скалите, Печати Уметнички Цртеж Оркестарот Платно Спреј Маслото Декорација за Дома Врамени Печатени ѕид уметност слика AE1238
zoom_in

Спирала Скалите, Печати Уметнички Цртеж Оркестарот Платно Спреј Маслото Декорација за Дома Врамени Печатени ѕид уметност слика AE1238

DEN 351.00 456.00

Износот
check Това е достапна

Големина : Големина 0 : 10x15cmx2pcs,10x20cmx2pcs,10x25cmx1pc (4x6x2, 4x8x2, 4x10inchx1) Големина 1 : 20x35cmx2pcs, 20x45cmx2pcs, 20x55cmx1pc (8x14x2, 8x18x2, 8x22inchx1) Size 2 : 30x50cmx2pcs, 30x70cmx2pcs, 30x80cmx1pc (12x20x2, 12x28x2, 12x32inchx1) Големина 3 : 40x60cmx2pcs, 40x80cmx2pcs, 40x100cmx1pc (16x24x2, 16x32x2, 16x40inchx1) Опис : производот е отпечатена на платно, а не рачно насликани! Постојат два избори за производи : врамени или без рамка. На врамени производи може да бидат обесени на ѕидот директно по приемот; производите без рамка треба да бидат врамени со себе, или може да се намали на работ следниве линии доколку не сакате да се монтира на уметничкото дело. Продажната цена на производот означен вклучува само на производот, цена и товар, без дополнителни трошоци, како што се оданочувањето, царинската декларација и така натаму. Ако таквите трошоци се направени, на клиентите ќе се бара да плати такса за себе, ние не ќе ги сноси трошоците, ве молиме да се разбере. За руски пријатели, ве молиме да се обезбеди вашето име и презиме ( вклучувајќи 3 делови барем) што се должи на руската политики, инаку може да не биде во можност да добие вашиот пакет. За Превозот : се Должи на причините за избор на изразат начини, некои земји не се вклучени во листата на купување, или да се чини дека тие имаат повисоко товарни стапки. Ако постои било каков сомнеж во врска со ова, ве молиме да ни испратите порака пред да ја купите, така што ќе може да одговори на време. Спецификации : 1. Нашите слики се направени од печатење, а не рачно насликана. Висок квалитет на платно и мастило се применуваат , со супериорен печатење резолуција, внимателно направени слики се вода доказ, издржливи со долготрајни убава боја. 2. А сорта на убави слики се внимателно избрани. Ние, исто така, ја прифати клиенти дизајни за да се направи кориснички производи. Дилери се добредојдени да соработуваат со нас на производот во продажба. Примероци ќе бидат обезбедени за да се дилери за прикажување на потенцијалните клиенти. По поставување на цел, ние ќе ја испорача производи до крајните корисници. Се чувствуваат слободни да не контактирате за ако имате било која од овие потреби. 3. Можете да изберете производ врамени или формулиран, сите со 4cm огледало означени рабови, што е повеќе погоден за подоцна кадрирање и, исто така, за подобро претставување. Ако изберете формулиран производи и не сакаат да се монтира подоцна, на работ може да се намали. 4. Ако имате големи нарачки, можете да контактирате со нас за да добиете попуст. 5. Поради различни прилагодувања на светлото и екранот, може да биде мала разлика помеѓу слика не се прикажува на компјутер и финалните производи. За нас : Ние сме специјализирани за производство на масла за многу години.

Големина (Инчен):
Size1, Size2, Size3, Size0
боја:
Формулиран, Врамени
Стил:
Европа
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Бренд Име:
MYEYES STU
Рамка:
Yes
Форма:
Во комбинација
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
AE1238
Поддршка База:
Платно
Обликот:
Нередовните
Техника:
Спреј Сликарство
Тип:
Платно Printings
Рамка на режимот:
Врамени на врати
Предмети:
Архитектура
Може да се прилагоди:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Слична стока во категоријата..