• Намалена цена
  • Ново
Виножито море сценографијата Diy дигитални маслото од страна на броеви цртање страна се насликани сликата Ѕид Оркестарот слика на платно
zoom_in

Виножито море сценографијата Diy дигитални маслото од страна на броеви цртање страна се насликани сликата Ѕид Оркестарот слика на платно

DEN 468.00 720.00

Износот
check Това е достапна


Големина 16x20inch исто како 40x50cm Тип
Без рамка,Не се подготвени да се откажам
Не завршил сликарство,треба да се наслика со себе вклучуваат Пакување 1 x Платно 3 x Paintbrush (1big,1middle,1small) 1 сет на бои 2 x Не-трага кука 2 x завртка Пакет Валани со цевка,aviod да се свитка Customizted Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.

Големина (Инчен):
40x50cm Не Врамени, 40x50cm Врамени
Тип:
Масла
Материјал:
Лен
Форма:
Еден
Рамка:
Yes
Медиум:
Акрилик
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Бренд Име:
WLDAFEN
Предмети:
Пејзаж
Број На Модел На:
SZ-HZ1
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
слика од броеви
Пакет:
валани на цевка
подарок:
уникатен подарок за деца семејство
Сликарство:
класично сликарство
Пигмент:
Акрилна боја четка платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Техника:
обоен со себе
Дома декорација:
дневна соба Детска Соба свадба декорација
ѕид уметност слика:
handpainted маслени

Слична стока во категоријата..